Oprócz fizjoterapii w mojej ofercie znajduje się również rehabilitacja dzieci i dorosłych. Odpowiednia rehabilitacja obejmuje często współpracę zarówno z fizjoterapeutą, jak i specjalistami innych dziedzin. Potrafię profesjonalnie rozpoznać problem i zaproponować leczenie, a jeśli to niezbędne, skierować na dalsze konsultacje z innymi specjalistami. Wizyta u fizjoterapeuty, który równocześnie jest rehabilitantem, to pierwszy krok na drodze do powrotu do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej. Zajmuję się rehabilitacją ortopedyczną, urazową i neurologiczną.

Rehabilitacja ortopedyczna

Oferowana przeze mnie rehabilitacja ortopedyczna i urazowa obejmuje pomoc zarówno dorosłym, jak i dzieciom z problemami bólowymi, pourazowymi i pooperacyjnymi. Rehabilitację ortopedyczną zaleca się przede wszystkim osobom po alloplastyce stawów, amputacjach i zabiegach ortopedycznych oraz tym, którzy cierpią na choroby reumatoidalne oraz zwyrodnieniowe stawów.

Rehabilitacja neurologiczna

Rehabilitacja neurologiczna ma natomiast na celu przywrócenie funkcji poznawczych, mowy i ruchu. W przypadku braku sprawności w narządach ruchu fizjoterapeuta jest pierwszą osobą, jaką należy odwiedzić, by rozpocząć rehabilitację i odzyskać sprawność ruchową. Warto pamiętać o tym, że odpowiednio wcześnie rozpoczęta rehabilitacja zapewnia szybszy powrót do zdrowia i sprawności.

Potrafię profesjonalnie rozpoznać problem i zaproponować leczenie, a jeśli to niezbędne, skierować na dalsze konsultacje z innymi specjalistami,
Jeśli chcą Państwo rozpocząć rehabilitację, serdecznie zapraszam do mojego gabinetu w mieście Szczecin. Istnieje również możliwość wykonywania zabiegów rehabilitacyjnych u Państwa w domu na terenie Szczecina.